december 02, 2023

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

ŠKD - ZŠ Šmeralova v Prešove vo finále BeActive school Slovenska

Školský klub detí (ŠKD) na Základnej škole Šmeralova 25 v Prešove je s hrdosťou oznamuje, že sa v rámci Európskeho týždňa športu BEACTIVE dostal do úzkeho výberu medzi 8 najlepších BeActive school v celej krajine.

Široká verejnosť má jedinečnú príležitosť podporiť náš školský klub a talentované deti v súťaži o titul BeActive School Slovenska. Na Facebooku Národného športového centra môže každý hlasovať za našu školu a prispieť k našej športovej výnimočnosti.

Hlasovanie prebieha až do 15. novembra 2023 a každý lajk a zdieľanie príspevku na FB linke prispieva k našej šanci na víťazstvo. Škola s najväčším počtom lajkov získa titul víťaza a poukážku na nákup športových potrieb v hodnote 300 eur.

V súťaži o titul sú zapojené aj školy z Topoľčian, Kolárova, Dolnej Strehovej, Trnovca nad Váhom, Oravskej Polhory, Sabinova, Bratislavy a samozrejme, NAŠA ŠKOLA za mesto PREŠOV.

ŠKD - ZŠ Šmeralova si váži každú podporu a verí, že spoločne môžeme dosiahnuť výnimočné víťazstvo, ktoré prinesie nielen radosť našim deťom, ale aj posilní povedomie o dôležitosti aktívneho života a športu v našej komunite.

Ďakujeme všetkým, ktorí už poskytli svoju podporu, a vyzývame všetkých, aby sa pripojili k tejto úžasnej iniciatíve a pomohli nám dosiahnuť víťazstvo v súťaži BeActive School Slovenska.

Naposledy zmenené nedeľa, 19 november 2023 19:49