jún 19, 2024

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Záhradné kino Pocity pripravilo na 23.7. film Loli paradička.

Scenáristicko-režijný debut dvojice otca a syna – Víťa a Richarda Staviarskych. Romantická tragikomédia o ľúbostnom vzťahu dvoch atypických postavičiek z východného Slovenska. Smutno-smiešny príbeh o trpkosti života, túžbe a nádeji sa odohráva v pitoresknom prostredí jarmokov. Keď sa predavač cukroviniek Milan dozvie, že mu Cigánočka Veronika, pretože bola hladná, ukradla dva turecké medy, zľutuje sa nad ňou a kúpi jej obed. Zaľúbia sa do seba a postupne si začnú plánovať spoločný život. Veronke neprekáža, že Milan nemá nohu, Milanovi nevadí, že Veronka je Rómka. Ako takúto nekonvenčnú dvojicu prijme spoločnosť? Podarí sa im obhájiť svoju lásku? Trpká východniarska komédia o nenaplnenej láske ponúka nevšednú letnú tému plnú akcie, dramatických zvratov a humorných dialógov odpozorovaných zo života.

V súvislosti s obrovským diváckym záujmom majú organizátori pre Vás zopár užitočných informácií:
▪️ Výška vstupného bude 5€/4€ (tentoraz zľava platí pre ISIC, ZŤP, seniorov a preukazy FK). Kvôli plynulosti predaja by sme nesmierne ocenili, ak by ste si pripravili mince a bankovky hodnotovo blízke výške vstupného. Uľahčíte nám tak vydávanie a zrýchlime celý proces predaja.
▪️ Lístky sa budú predávať výhradne v deň predstavenia od 20:00 pred vstupom do Letného kina. Nenechávajte si príchod na poslednú chvíľu, hrozí totiž, že sa do areálu nedostanete. Kapacita kina je obmedzená na cca 500 miest.
▪️ Sme fanúšikmi ekológie a preto sú pivné poháre zálohované. Pripravte si 2€ a uľahčite tak život naším kolegom z Libresso Books & Coffee, zodpovedným za Vaše občerstvenie.
▪️ Nerušte projekciu hlasným rozprávaním sa v hľadisku a ak si potrebujete počas filmu zapáliť cigaretu, urobte tak po krajoch, prípadne mimo areálu. Úplne najkrajšie od vás pre nás bude, ak špaky skončia v koši.

Zdroj: kino Pocity

Naposledy zmenené nedeľa, 21 júl 2019 12:16

Súvisiace položky (podľa značky)

  • Festival do Prešova prinesie oceňované snímky Festival do Prešova prinesie oceňované snímky

    V poradí 12. ročník prešovského filmového festivalu POCITY prinesie precízny výber svetovej a domácej kinematografie, stretnutia s filmovými osobnosťami, ale aj ďalšími formami umenia.

  • Letné kino POCITY 2020 Letné kino POCITY 2020

    Letné kino POCITY bude premietať filmy pod hviezdnou oblohou aj tento rok.

  • Oceňovali zrnkom soli Oceňovali zrnkom soli

    10. ročník filmového festivalu POCITY priniesol do Prešova od 7. do 13. októbra výber kvalitnej svetovej aj domácej kinematografie, stretnutia s filmovými osobnosťami aj sprievodné podujatia. 

Reklama

Spravodajstvo - video archív

No video found

Youtube Gallery: Video List and Theme not found.