september 28, 2022

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Na Hlavnej ulici pribudol Vodný bar, v ktorom sa môžu Prešovčania osviežiť a doplniť pitný režim počas letných horúčav.

Mesto Prešov v spolupráci s Východoslovenskou vodárenskou spoločnosťou, a.s. opäť prináša príjemné osvieženie ľuďom priamo do centra mesta.
Vodný bar má v ponuke čistú pitnú vodu s citrónom, ktorá je podávaná v papierových pohároch. Vo Vodnom bare Prešovčanom ponúkajú vodu dobrovoľníci z Arcidiecéznej charity Košice.

Vodný bar bude k dispozícii počas pracovných dní, keď bude teplota vzduchu presahovať 30 °C, v čase od 10.00 do 16.00 hod. V centre mesta je počas horúčav možnosť osviežiť sa aj pri vodnej hmle v Južnom parku a pri Neptúnovej fontáne.

Súvisiace položky (podľa značky)

  • Zrekonštruovaná hasičská zbrojnica Zrekonštruovaná hasičská zbrojnica

    Najstarší dobrovoľný hasičský spolok v Uhorsku vznikol v roku 1835 v Arade. Ako druhý bol v roku 1847 založený spolok v Prešove. Jeho existenciu dokladá Zakladacia listina vydaná 7. júla 1847 v Prešove. V tomto období v Uhorsku vznikali dobrovoľné hasičské spolky, ktoré predstavovali ďalšiu formu organizovaného boja proti požiarom a boli predchodcami dnešných dobrovoľných a profesionálnych zborov. 

  • Ďalších 150 kolobežiek Ďalších 150 kolobežiek

    Zdieľaná doprava sa v Prešove teší veľkej obľube.

  • Cykloželeznička slávnostne otvorená Cykloželeznička slávnostne otvorená

    Vybudovaný úsek cyklistickej komunikácie s asfaltovým povrchom vhodným pre cyklistov i korčuliarov je dlhý 6,5 km. Cykloželeznička má šírku 3 metre (šírka jedného jazdného pruhu je 1,5 m) a je obojsmerná (t.j. 2 jazdné pruhy).

Reklama

Spravodajstvo - video archív

Spravodajstvo