jún 19, 2024

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Kino Pocity spustilo v júni pravidelné premietanie klubových filmov pod letnou oblohou.

Prvým filmom bol 4. júna minuloročný filmový hit BOHEMIAN RHAPSODY a o týždeň po ňom film cestovateľa a režiséra Dana Přibáňa TRABANTEM TAM A ZASE ZPÁTKY.

Na tento týždeň si pripravili zas francúzsku komédiu JE MI FAJN, S.R.O. s množstvom situačného humoru a karikatúrnych postavičiek. Letné Kino Pocity prevádzkujú už ôsmy rok členovia občianskych združení Cirkus 49 a občianskeho združenia PO.CITY a ponúka svoj program každý utorok po zotmení. V prípade zlého počasia sa premietanie neuskutoční podľa programu, ale presunie sa na iný deň, o ktorom budú organizátori informovať prostredníctvom webstránky a sociálnych sietí.

Najbližšie v utorok 18. 6. 2019 o 21:00 - Film: Je mi fajn, s.r.o. (FR, 2018, 103 min, r. B. Delépine, G. Kerve)


O filme JE MI FAJN, S.R.O. (zdroj: filmeurope.sk)

Trailer:Monique vedie spoločenstvo Emauzy blízko mestečka Pau, kde zamestnáva ľudí, ktorí sa dostali na dno a dostávajú novú šancu. Po rokoch sa z ničoho nič vráti jej brat Jacques – ľahtikársky darmožráč, ktorého zaujíma len jediné: ako zbohatnúť. Takže skôr, ako o rodinné stretnutie, tu pôjde o stret dvoch odlišných svetov. Jacquesa k novému podnikateľskému zámeru inšpiruje jeho bývalý spolužiak, ktorý investoval do svojho nového imidžu a tak sa stal úspešným. Dostane „geniálny“ nápad. Nahovorí Monique a zopár ďalších priateľov z jej komunity, že jedinú možnosť, ako začať nový život, ponúka plastická chirurgia. A tak sa spolu vydajú na bizarnú cestu do Bulharska, kde je takýto zákrok pomerne lacný...

Réžia:     Benoît Delépine, Gustave Kervern     
Hrajú:     Jean Dujardin, Yolande Moreau, Jo Dahan,Jean-Benoit Ugeux,Jana Bittnerová
Scenár:     Benoît Delépine, Gustave Kervern
Kamera:     Hugues Poulain
Hudba:     Motivés
Strih:     Stéphane Elmadjian

Naposledy zmenené nedeľa, 16 jún 2019 11:13

Súvisiace položky (podľa značky)

  • Festival do Prešova prinesie oceňované snímky Festival do Prešova prinesie oceňované snímky

    V poradí 12. ročník prešovského filmového festivalu POCITY prinesie precízny výber svetovej a domácej kinematografie, stretnutia s filmovými osobnosťami, ale aj ďalšími formami umenia.

  • Letné kino POCITY 2020 Letné kino POCITY 2020

    Letné kino POCITY bude premietať filmy pod hviezdnou oblohou aj tento rok.

  • Oceňovali zrnkom soli Oceňovali zrnkom soli

    10. ročník filmového festivalu POCITY priniesol do Prešova od 7. do 13. októbra výber kvalitnej svetovej aj domácej kinematografie, stretnutia s filmovými osobnosťami aj sprievodné podujatia. 

Reklama

Spravodajstvo - video archív

No video found

Youtube Gallery: Video List and Theme not found.