jún 17, 2024

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
Foto: zdroj FB Tatran Prešov Foto: zdroj FB Tatran Prešov

Šatňa hádzanárov Tatrana Prešov sa zmenila na nepoznanie.

Na facebookovej stránke najlepšieho slovenského tímu v hádzanej sa zjavili fotky z novej šatne a aj príspevok generálneho manažéra klubu. „Tatran je hádzanárskou značkou na Slovensku, ale i v Európe. Aj preto chceme, aby hráči, ktorí za tento klub hrajú a reprezentujú ho, sa tu cítili ako doma a aby cítili aj spolupatričnosť k Tatranu Prešov. Na spestrenie sme pristúpili k tomu, čo je v zahraničí zaužívaná prax a to je personalizované, teda vlastné boxy v šatni doplnené grafikou každého z chlapcov vo farbách Tatrana. Na podlahe pribudol aj veľký znak klubu. Je to možno maličkosť, ale má prispieť k tomu, aby sa chlapci cítili v domácej šatni čo najlepšie a ich športové srdce bilo za zeleno-biele farby,“ vysvetlil novinku v kabíne generálny manažér klubu Miroslav Benický.

Vynovené šatne si chlapci zaslúžili aj vzhľadom na históriu klubu, ktorý datuje oficiálny začiatok organizovanej hádzanej v Prešove od roku 1952 pod názvom Slávia ČSSZ. Od roku 1953 prešla hádzaná do Tatrana, kedy po záverečnom turnaji majstrovstiev Slovenska v Bratislave obsadili 3. miesto na Slovensku a o rok neskôr v roku 1954 sa Tatran kvalifikoval na majstrovstvá Československa, kde získali prvé historické bronzové medaily pre Prešov.

Pred pár dňami Tatran oznámil aj vznik oficiálneho fanklub klubu. Jeho členovia získajú od klubu rôzne výhody. Podmienkou pre správnych fanúšikov samozrejme je, že budú pri tíme stáť v každom zápase. Hádzanársky klub Tatran Prešov v tejto súvislosti vyšiel novotvoriacemu sa oficiálnemu fanklubu v ústrety a  zriaďuje novú kategóriu sezónnej vstupenky určenej pre VIP FANKLUB. Jej cena je oproti klasickej zvýhodnená z 90 na 60 eur. Počet takýchto permanentiek je však (nateraz) v limitovanej ponuke 25 kusov. „Ich majiteľmi sa môžu stať verní fanúšikovia Tatrana, ktorí sa rozhodnú, že pri svojom tíme budú stáť a fandiť mu „v kotle“ nášho fanklubu, ktorý bude mať  vyhradené miesto. Hľadáme tých, ktorí majú Tatran v srdci, fandia mu na každom zápase a sú zaň ochotní vykričať si preň  aj svoje hrdlo,“ uviedla jedna zo zakladateliek fanklubu Zuzana Čechová.

Okrem zvýhodnenej ceny celosezónnej permanentky chceme verným fanúšikom ponúknuť aj čosi navyše. Členovia VIP FANKLUB-u získajú za zvýhodnenú cenu 10 eur originálny personalizovaný dres fanklubu s vybratým menom a číslom, v ktorom budú fandiť vo vyhradenom sektore, kde budú mať vlastné miesto. V spolupráci so sponzormi budú pre členov fanklubu pripravené aj ďalšie výhody a zľavy. Nevyhnutnou podmienkou členstva vo VIP FANKLUB-e je účasť na minimálne 80 percentách zápasov Tatran v domácej Tatran handball eréne. Podmienka sa bude vyhodnocovať priebežne a jej nedodržanie môže viesť k odňatiu zvýhodnenej permanentky.

Keďže počet VIP FANKLUB permanentiek je v úvodnej, skúšobnej fáze limitovaný, v prípade fanklubu rozbehnúť. Ak o jeho fungovanie bude záujem, možnosti a výhody plynúce  záujmu prevyšujúceho 25 miest, si fanklub vyhradzuje právo uskutočniť výber fanúšikov, ktorým bude pridelená VIP FANKLUB karta. „Našou snahou je v tejto sezóne činnosť rozširovať,“ uviedla druhá zo zakladajúcich členiek fankkubu Martina Seňavová.

Svoj záujem stať sa členom fanklubu môžete prejaviť vyplnením dotazníka na adrese:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdvtvAQDayRO2bCIJRQ24pxR6pDkgz0XJ3ggTqKaPr_zDtDMA/viewform?fbzx=1187607792755599667&fbclid=IwAR17tWxK_gPQZoIc91FtCF5I875dwk_gSU7L-9Req7ljSmn8T6pefeM1Jk4

Záujem o získanie jednej zo zvýhodnených fanklubových permanentiek je potrebné vyznačiť! Termín na prihlásenie do VIP fanklubu je do 25. augusta, členom fanklubu sa môže stať záujemca aj počas prebiehajúcej sezóny.

V prípade otázok kontaktujte fanklub na e-mailovej adrese:Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo telefonicky na + 421 949 497 904.

 

Zdroj: Tatran Prešov

 

 

Naposledy zmenené štvrtok, 15 august 2019 11:26
Reklama

Spravodajstvo - video archív

No video found

Youtube Gallery: Video List and Theme not found.