Username *
Password *
Remember Me

Najmenej očakávaný výsledok sa zrodil v Ľuboticiach. Súboj druhého s posledným celkom tabuľky mal mať jasný priebeh.

Rezerva Ľubotíc si akoby vzala príklad z prvého mužstva, ktoré sa vo štvrtej lige potáca na konci pelotónu. Za Žipov dávali góly v 18. min Tomáš Mruz a v 80. min Matúš Dzurenda. V prípade obidvoch išlo o premiérové zásahy v tejto sezóne. Pochopiteľne, po záverečnom hvizde rozhodcu bola v kabíne nováčika spokojnosť. Hrajúci asistent trénera Dávid Harčár sa dal počuť: „Konečne sme z dobre hry dokázali vyťažiť aj nejaké body. Minimálne na bod sme si trúfali. Padlo nám tiež vhod, že súper nepreferuje odkopávanie lopty, ale sa snaží v každom zápase hrať futbal. Pomohlo nám aj šťastie, to sa nám doteraz odvracalo chrbtom. Bolo to pri skrumáži a následnom brvne - no na druhej strane aj domáci si mohli párkrát vydýchnuť, napr. pri zakončení Biatta, mojom voleji z dvadsiatich metrov, či rotujúcej lopte na bránkovej čiare. Do kariet nám zahralo aj to, že ľubotický strelec Lopaček nemal veľmi svoj deň. Pochvalu za výkon si zaslúžia rozhodcovia z Poľska. Víťazstvo nás povzbudilo, na tri body si trúfame aj doma s Pečovskou Novou Vsou.“

Ľubotice B – Žipov 0:2

Pečovská Nová Ves – Vyšná Šebastová 2:1

Dubovica – Nemcovce 4:4 (hetrik zaznamenal domáci Pavol Hurajt, práve on vyrovnal v poslednej minúte gólom z penalty)

Uzovský Šalgov – Brezovička 0:1 (víťazstvo zariadil kapitán Peter Michalek)

Gregorovce – Rožkovany 1:4 (domáci v 8. min vyhrávali - no nevyhrali)

Šarišské Sokolovce – Chmiňany 0:3 (hostia udreli dve minúty po úvodnom výkope a v samom závere tri minúty pred koncom)

Hermanovce – Terňa 3:3 (domáci viedli 3:1, na 3:3 inkasovali v poslednej minúte).