október 04, 2023

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Škoda Auto Slovensko oslavuje 30. výročie svojho pôsobenia a pozýva všetkých fanúšikov značky na jedinečnú oslavu formou tzv. Škoda Brunch-u.

Tento neformálny deň otvorených dverí sa uskutoční vo vybraných predajniach v sieti autorizovaných dílerov značky Škoda a prebiehať bude počas soboty, 1. apríla 2023. Na návštevníkov bude čakať príjemné občerstvenie, program pre celú rodinu, testovacie jazdy na výročných modeloch 30 edition či súťaž o elektrodovolenku s modelom Enyaq iV a o ďalšie hodnotné ceny.

„Tri dekády na trhu si zaslúžia poriadnu oslavu. Prvým krokom bolo spustenie cenovo zvýhodnených modelov 30 edition, ktoré si naši zákazníci môžu okamžite zakúpiť a užívať si tak benefity, ktoré im táto limitovaná edícia prináša. Tým druhým krokom je oslava s našimi najbližšími – zákazníkmi a fanúšikmi značky Škoda, pre ktorých sme si pripravili netradičný deň otvorených dverí pod menom Škoda Brunch,“ vysvetľuje Jaroslav Hercog, riaditeľ Škoda Auto Slovensko a dodáva: „Počas jedného dňa si budete môcť užiť typický brunch, teda neskoré bohaté raňajky, ktoré sme doplnili sprievodným programom pre celú rodinu. Samozrejme, nebude chýbať možnosť zajazdiť si na našich výročných modeloch 30 edition, ako aj vyskúšať si, aké benefity prináša elektromobilita. Okrem toho na vás čakajú tiež súťaže o hodnotné ceny.“

Škoda Brunch sa bude odohrávať vo vybraných predajniach siete autorizovaných dílerov značky Škoda na Slovensku počas soboty, 1. apríla 2023. Zoznam zapojených predajní nájdete na oficiálnej stránke. Príďte si vychutnať priateľskú atmosféru, mix chutného občerstvenia a aktivity spojené so značkou Škoda, ako napríklad testovacie jazdy v narodeninových modeloch 30 edition alebo aj elektromobilitu na vlastnej koži. Okrem toho na vás bude čakať sprievodný program pre celé rodiny, ako aj možnosť vyhrať elektrodovolenku – štyri dni (tri noci) vo vybranom ubytovaní z projektu Elektrodovolenka na Slovensku s modelom Enyaq iV alebo jednu z ďalších hodnotných cien.

Viac informácií sa dozviete na www.skoda-auto.sk alebo v sieti autorizovaných predajcov značky Škoda na Slovensku.