jún 30, 2022

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Mladé prešovské futbalistky valcujú športové turnaje a na svojom konte majú množstvo úspechov.

Dievčatá z tímu 1. FC Tatran Prešov osobne prijala na radnici primátorka mesta Prešov Andrea Turčanová a poďakovala im za skvelú reprezentáciu nášho mesta.

Žiačky 1. FC Tatran Prešov zbierajú jedno ocenenie za druhýmV dňoch 26. - 27. októbra vyvrcholil v Púchove finálovým turnajom 16. ročník Mini Champions Ligy 2021, kde sa postupovalo z regionálnych kôl. Turnaj hralo spolu 28 tímov. V kategórii dievčat prvýkrát v histórii triumfovali žiačky 1. FC Tatran Prešov.

Dievčatá v roku 2021 dosiahli množstvo domácich i medzinárodných úspechov. Na Medzinárodnom turnaji v ČR, v meste Břeclav v júni 2021 WU 13 obsadili v konkurencii ôsmich tímov 1. miesto, WU 15 boli spomedzi šestnástich tímov na 2. mieste. Vo farbách FK EKOPRIM PREŠOV vyhrali Majstrovstvá Slovenska vo futsale v júni 2021.

Dievčatá kategórie U9 a U11 vyhrali aj Plážové Majstrovstva SR na Sídlisku 3 v Prešove v júli minulého roka. V auguste 2021 dievčatá 1. FC Tatran triumfovali spomedzi 14 tímov na turnaji v Trstenej. Okrem toho sa zúčastnili dvoch prípravných turnajov v októbri a novembri 2021, ktoré suverénne vyhrali.

Od mája do novembra boli dievčatá nominované do reprezentácie Slovenska:

wu 19 - Soňa Hadbavná
wu 17 - Adela Vašáková, Michaela Ivanová, Simona Chomová, Soňa Servátková, Jana Jusková
wu 15 - Katarína Bučková, Nina Nedoroščíková, Sofia Valenčínová, Nikola Dužárová,Tereza Petrášová

Dievčatám z 1. FC Tatran Prešov srdečne blahoželáme a prajeme ešte veľa úspechov v súťažiach a turnajoch na Slovensku i v zahraničí!

Zdroj: Mesto Prešov

Súvisiace položky (podľa značky)

  • Delfín je otvorený pre verejnosť Delfín je otvorený pre verejnosť

    Základná škola Májové námestie prešla v rokoch 2013 až 2015 rozsiahlou rekonštrukciou, ktorá bola financovaná prostredníctvom eurofondov.

  • Pribudlo aj 30 parkovacích miest Pribudlo aj 30 parkovacích miest

    Areál bývalej vojenskej nemocnice v Prešove sa po úprave plôch zmenil na nepoznanie

  • Vynovená terasa na Velodróme Vynovená terasa na Velodróme

    Mesto Prešov zrealizovalo zastrešenie časti vstupných priestorov a úpravu terasy, ktorá je súčasťou vstupného objektu pri cyklistickom velodróme.

Reklama

Spravodajstvo - video archív

Spravodajstvo